Eco - Lux Instal Stolarek Wojciech

Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim oraz zagranicznym od 1996 roku. Od samego początku istnienia naszą firmę charakteryzuje duża wiedza praktyczna i merytoryczna w dziedzinie instalacji zdobyta dzięki długoletniej pracy w zawodzie.

Stawiamy na fachowość i staranność przy wykonywaniu powierzonych nam zadań czego wynikiem jest grono zadowolonych klientów oraz cały czas napływ nowych.

Firma zajmuje się wykonywaniem usług instalacyjnych z własnego lub powierzonego materiału dla budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej a także wielu innych inwestycji.

Stosowane materiały i urządzenia charakteryzują się wysoką sprawnością eksploatacyjną, niezawodnością działania, bezpieczeństwem, łatwością obsługi, oszczędnością energii oraz nieszkodliwością dla środowiska naturalnego.

Solidność wykonywanych robót została potwierdzona zaufaniem inwestorów, którzy współpracują z naszą firmą od wielu lat, a także uznaniem producentów związanych z techniką grzewczą, dzięki czemu oferujemy urządzenia najwyższej klasy po bardzo atrakcyjnych cenach.

Dynamiczny rozwój firmy pozwala realizować bez obaw nawet najbardziej skomplikowane instalacje. Terminowość połączona z precyzją i wysokim doświadczeniem w zawodzie oraz zaangażowaniem w realizowaniu zleconych zadan powoduje, że jesteśmy bardzo konkurencyjni w stosunku do innych firm.

Zapraszam do współpracy
Wojciech Stolarek

Stolarek Wojciech - Podpis